KAYAPA OSB’DEN GELENEKSEL HALK İFTARI

KAYAPA OSB’DEN GELENEKSEL HALK İFTARI

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) tüm Ramazan boyunca düzenlediği iftar programlarına destek veren Kayapa Organize Sanayi Bölgesi (Kayapa OSB) bu yıl da geleneksel olarak düzenlediği halk iftarını Tarihi Pınarbaşı Meydanı’nda gerçekleştirdi.

1500’e yakın kişinin katılım gösterdiği iftara Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Osman Günay, Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy, Kayapa OSB Bölge Müdürü Recai Akıncı, Kayapa OSB Yönetim Kurulu üyeleri ile Kayapa OSB’de faaliyet gösteren çok sayıda sanayici de halkla beraber orucunu açtı.

Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy, düzenlenen iftarda bölge halkı ve sanayicilerle birlikte Ramazan bereketinin paylaşmaktan mutlu olduklarını söyledi. Toy, “İftar programına katılan tüm protokol ve sanayicilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ramazan birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Bu tip organizasyonlarda beraberliğin en güzel örneklerinden biridir. Gelecek dönemde de Kayapa OSB olarak bu tarz organizasyonların içinde olarak, ihtiyaç sahibi halkımızın isteklerine bir nebze de olsa destek olmak istiyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top