KICKBOKSUN YILDIZLARINDAN İLÇE MÜDÜRÜ AKIN’A NEZAKET ZİYARETİ

KICKBOKSUN YILDIZLARINDAN İLÇE MÜDÜRÜ AKIN’A NEZAKET ZİYARETİ

Özel Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları, Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mutlu Akın’ı makamında ziyaret etti.

Yıl içerisindeki çeşitli ulusal ve uluslararası müsabakalarda çeşitli kategorilerde başarı elde Özel Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Kulübü Kickboks Sporcuları, Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mutlu Akın’ı makamında ziyaret etti.

Okul Müdürü Ömür Çolpan ve Milli Takım Antrenörü Ekrem Kesgin’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan ve sporcuları tebrik eden Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mutlu Akın, öğrencilere “İyi yaptığınız işte en iyisi olmak için gayret edin. Israr edeceksiniz, işin başındasınız, yılmayacaksınız” diye öğütte bulundu.

Çocukların, hangi branşta olursa olsun sporla uğraşması gerektiğine dikkat çeken Okul Müdürü Ömür Çolpan ise, sporun, bireyde disiplini sağladığını ve kötü alışkanlar edinilmesinin önüne geçtiğini söyledi. Meslek ile birlikte sporun yürütülmesi gerektiğine işaret eden Çolpan, sporun ayrıca karaktere kazanım sağladığını da sözlerine ekledi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top