KİŞİSEL BAKIMIN ADRESİ CHIC NAIL

KİŞİSEL BAKIMIN ADRESİ CHIC NAIL

Biz kadınların en önemli rutini bakımıdır. Ne kadar şık olursak olalım, saçımız, makyajımız, manikürümüz yerinde olmadığında eksik kalırız.

Gelişen teknoloji her zamanki gibi kadınların lehine işlemeye devam ediyor. Artık ojelerimiz daha uzun süre kalıyor, kirpiklerimiz her daim uzun ve gür görünüyor, sabah kalktığımızda bile eye linerımız yerli yerinde duruyor.

6 ayı aşkın bir süredir Nişantaşı’nda hizmet veren Chic Nail Spa and Beauty Lounge, kadınların kendilerini daha güzel ve mutlu hissetmelerine yardımcı oluyor. El ve ayak bakımı, ipek kirpik, geçici dövme, kalıcı makyaj, masaj ve cilt bakımı, protez tırnak, kalıcı oje ve nail art uygulamaları ile kısa zamanda başarılı çalışmalara imza atan Chic Nail; yaptığı özel kampanyalarla da dikkat çekiyor.

Her kadının bakımlı ve mutlu olması gerektiğine inanan Chic Nail, yurtdışında eğitim almış uzman kadrosu ve en iyi markalarla yaptığı uygulamalar ile sadece Nişantaşı’nda değil, İstanbul’un pek çok yerinde şimdiden müdavimlerini oluşturdu bile.

Mezuniyet ya da düğün için gereken bakım ve makyajı eğlenceli bir hale getirmek isteyenlere de ayrıcalıklar sunan Chic Nail’de güzelleşirken, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmeniz de mümkün.

Yaza bakımlı bir başlangıç yapmak ve şıklığınızı her zaman bakımınızla tamamlamak için siz de Chic Nail’i hemen arayıp detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Tel: 0.212.211 11 34

 

Manikür – Pedikür Combo            : 120.- TL

Medikal Manikür                             : 80.- TL

Protez Tırnak Set                            : 160.- TL

Kalıcı oje                                           : 60.- TL

Nail Art (tek tırnak)                         : 8.- TL

İpek Kirpik                                        : 250.- TL

Hint Kınası                                        : 45.- TL

Selülit Masajı                                   : 140.- TL

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top