KIZILAY OSMANGAZİ ŞUBESİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KIZILAY OSMANGAZİ ŞUBESİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Genel Kurulla birlikte göreve başlayan Kızılay Osmangazi Şubesi Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Kızılay Osmangazi Şubesi Dernek Merkezi’ni ziyaret ederek, Kızılay Osmangazi Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Atalay ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan, Başkan Halil Atalay ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Kızılay Osmangazi Şubesi Başkanı Halil Atalay da, “Göreve başladığımızdan beri Osmangazi’nin farklı bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine Kızılay’ın yardım elini uzatmaya çalışıyoruz. Osmangazi’nin her mahallesini, sokağını tarayarak gerçek ihtiyaç sahiplerini bulmalı ve ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalarımızı gerçekleştirmeliyiz. Bu anlamda Osmangazi Kaymakamlığı ile ortak çalışmalar yürütmek isteriz” dedi.

Kurumların birlikteliğinin önemine dikkat çeken Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan ise, “Birlik ve beraberlik içinde çalışarak bir fark yaratabilir, toplumun yararına çalışmalar gerçekleştirebiliriz. Kızılay gibi Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde ihtiyaç sahiplerine ulaşan bir kurumla birlikte, Osmangazi halkının faydasına olacak projelere her zaman kapımız açıktır” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top