KORKMAZ: Önceliğimiz kalıcı olmak

KORKMAZ: Önceliğimiz kalıcı olmak

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek İnegölspor’un başkanı İlhan Korkmaz, ”Bizim bu ligde önceliğimiz kalıcı bir İnegölspor oluşturabilmek” dedi.

Korkmaz, yaptığı açıklamada, belirlenen grup dağılımıyla Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edeceklerini söyledi. Kura çekimlerine gittiklerinde bütün grupların güçlü olacağını tahmin ettiklerini bildiren Korkmaz, şöyle konuştu:
”Aslında gruplara biraz salim kafayla baktığımızda ikisinin de dengeli bir şekilde dağılmış durumda. Bizim grubumuzda da bir iki tane ekonomik olarak gücü iyi olan kulüp var. Onların haricinde biz ve bizim altımızda olduğunu düşündüğümüz takımlardan oluşuyor. Bizim grupta 3. Lig’den 2. Lige yükselen kardeş takım Bayrampaşa var. Diğer takımlar Spor Toto 2. Lig’in bilinen takımları. İnşallah sonu hayırlı olur.”
İnegölspor olarak ilk sezonlarını geçirecekleri Spor Toto 2. Lig’de kalıcı olmak istediklerini kaydeden Korkmaz, ”Bizim bu ligde önceliğimiz kalıcı bir İnegölspor oluşturabilmek. Bu ligin birkaç yıl nefesini koklamak gerekir. Birkaç sene içerisinde biz nasıl 3. Ligin çok iyi takımlarından biri olduysak, inşallah Spor Toto 2. Ligin de iyi takımlarından biri olacağız.”

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top