KSİAD & KIZILAY EL ELE

KSİAD & KIZILAY EL ELE

Kayapalı Sanayiciler ve İşadamları Derneği (KSİAD), kan bağışlarında yaşanan azalmalara dikkat çekmek amacıyla anlamlı bir etkinlik düzenledi. Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle sık sık adından söz ettiren KSİAD üyeleri, bu kez de kan bağışı etkinliğinde buluştu.

 

Kan bağışı konusunda farklılık uyandırmak amacıyla Türk Kılızay’ı ile birlikte harekete geçen KSİAD Yönetimi, Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nde kan verme noktası kurdu. Bölge sanayicileri, iş adamları, bölgede faaliyet gösteren firmaların personelleri de büyük bir duyarlılık sergileyerek, kan bağışı kampanyasına yoğun bir katılım gösterdi.

 

Sanayicilerden bağışa yoğun ilgi

 

Bir gün boyunca süren kan bağışı kampanyasın da yaklaşık 50’den fazla KSİAD üyesi kan vererek, toplumu kan bağışı konusunda duyarlı olmaya davet etti. Bağışçılar, kan bağışının yanı sıra, lösemi hastalarına umut olma adına kök hücre örnekleri de verdiler.

 

Kan bağışı kampanyasına katılanlara, KSİAD tarafından doğayı daha yeşil bir hale getirmek adına çınar ağacı fidesi hediye edildi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top