KÜLTÜRLÜ ÖĞRENCİLER LİSE HAYATINA YELKEN AÇTI

KÜLTÜRLÜ ÖĞRENCİLER LİSE HAYATINA YELKEN AÇTI

Özel Bursa Kültür Okullarında 8. sınıfların mezuniyet coşkusu yaşandı. Ortaokulun sonuna gelip, liseye başlayacak olan öğrencilerin diploma heyecanına aileleri de ortak oldu.

Kültür Okulları Bademli kampüsünde gerçekleştirilen törende 8. sınıfı başarıyla tamamlayan 249 öğrencinin diplomaları verildi. Öğrencileri bu mutlu gününde Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, okul yönetimi, eğitim liderleri, öğretmenleri ve aileleri yalnız bırakmadı.

Gerçekleştirilen mezuniyet töreninde konuşan Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, öğrencilerin tatlı bir final yaparak, yeni bir aşamaya geçtiklerini söyledi. Bulut, “Zaman çok hızlı geçti, çocuklarımız artık bizlere fikir veren büyükler haline geldi. Bugün sizlerin bize emanet ettiği değerli evlatlarımızı mezun etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Onların eğitiminin yanı sıra iyi bir insan olması için çabalayan tüm öğretmenlerimize de teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu eser öğretmenlerimizin başarısıdır. Umarız ki çocuklarımız bundan sonraki eğitim hayatlarında  ailelerine kıvanç yaşatmaya devam ederler” dedi.

Mezuniyet töreninde öğrenciler hep birlikte şarkılar söyleyip, eğlenerek arkadaşlarıyla beraber coşkulu saatler yaşadılar.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top