Medyanın gözü Fenerbahçe’de

Medyanın gözü Fenerbahçe’de

Fenerbahçe, ağustos ayında medyanın haberlerinde en fazla yer verdiği kulüp oldu.

Medya Takip Merkezi’nin ağustos ayı raporuna göre Fenerbahçe Kulübü, toplam 60 bin 22 habere konu olurken, sarı-lacivertlileri 42 bin 528 haberle Galatasaray, 29 bin 67 haberle de Beşiktaş kulüpleri takip etti.
Futbolcular kategorisinde medyada en fazla konuşulan kişi Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Alex de Souza olarak dikkati çekti. 
Teknik direktörü Aykut Kocaman’la yaşadığı gerginlik sonrası basının ilgi odağı olan Brezilyalı yıldız, 11 bin 376 haberde konu edilirken, eski takımı Trabzonspor’u alacakları nedeniyle icraya vermesi ve son yapılan Beşiktaş derbisinde takımına kazandırdığı tartışmalı penaltı sonrası Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz da 7 bin 553 haberle ikinci sırada yer buldu. 
Medyanın ağustos ayı içinde konu ettiği isimler arasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile sarı-lacivertli teknik adam Aykut Kocaman da zirvede yer aldı. 
Ağustos ayında basının en fazla habere konu ettiği üçüncü isim ise Galatasaray’a transferi oldukça uzun bir süreç alan Felipe Melo oldu.

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top