MİLLETVEKİLİ GÖZGEÇ, AK KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

MİLLETVEKİLİ GÖZGEÇ, AK KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Avukat Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen toplantıda; Osmangazi ilçe kadın kolları mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

Ördekli Kültür Merkezi’nde AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen toplantıya; AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Sevil Şevik, AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Kurt’un yanı sıra ilçe kadın kolları yöneticileri ve mahalle kadın kolları başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Milletvekili Gözgeç, “Partimizin Kadın Kolları, gerçekten çok güçlü bir teşkilat; 4 Milyonu aşan üyesi bulunuyor. Dünyanın hiçbir yerinde böylesine bir teşkilatlanma yok. Bizim sandık kurullarımızda kadınlarımız var, mahallelerde kadın başkanlarımız var, ilçe kadın kollarımız var, başka partilerin genel kurullarında bu kadar katılım olmuyor. Yerel seçimleri yaşadık hep beraber. Bu seçimlerde sarf ettiğiniz emek ve gayretlerden ötürü her birinize teşekkür ediyorum” dedi.

“Ülkemiz için, Bursa’mız için, çocuklarımız için, geleceğimiz için canla başla çalışıyoruz” diyen Emine Yavuz Gözgeç, “Her birimiz her şeyden önce birer anneyiz. Anne olmak da çocuklarımızın geleceğini düşündürmeyi gerektiriyor. Çocuğumuzun geleceğini düşünürken de vatanı düşünmek gerekiyor. Çünkü eğer vatan varsa, üzerinde yaşanan bir toprak varsa, çocuğumuzun geleceğini düşünebiliriz. Vatan yoksa, diğer bütün sorunlar önemini” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin zorlu bir coğrafyada olduğuna işaret eden Milletvekili Gözgeç, “Bir yandan terörle mücadele ediyoruz, bir yandan ülkemize yönelik ekonomik saldırılarla mücadele ediyoruz, diğer yandan kendi ayaklarımızın üzerinde durmak için yerli ve milli teknolojiyi hayata geçirmeye çalışıyoruz. Kendi silahımızı kendimiz yapalım, kendi insansız hava aracımızı yapalım istiyoruz. Bizim güçlü olmamız gerekiyor” diye konuştu.

Teşkilat üyelerine hangi görevde olursalar olsunlar görevlerini en iyi şekilde yapmaları tavsiyesinde bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, “Her mahalle başkanı aslında Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın o mahalledeki temsilcisi. Hangi görevi ifa ediyorsak o görevi en iyi şekilde getirmekle yükümlüyüz. Bu bizim sorumluluğumuz. Bu bizim inancımızla da ilgili. Bir mahalleyi, bir sokağı süpürüyorsak da onu en iyi şekilde yapmamız gerekiyor ki ‘ne kadar güzel yapmışlar’ desinler. Sadece desinler diye değil inandığımız gibi yaşayabilmemiz ve çocuklarımıza güzel yarınlar bırakabilmek için bunları yerine getirmek gerekiyor” şeklinde konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top