MODANIN KALBİNDE BURSA RÜZGARI

MODANIN KALBİNDE BURSA RÜZGARI

Tekstil sektörünün en önemli organizasyonu olan ve 2 binin üzerinde katılımcının yanı sıra 55 bin ziyaretçiyi ağırlayan Premiere Vision Paris 2018 Fuarı’na Akbaşlar Tekstil damga vurdu.

 

Modanın kalbi Paris’te 19-22 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve tekstil sektöründe trendlerin belirlendiği Premiere Vision Paris Fuarı tamamlandı. 2019-2020 sonbahar-kış temasıyla düzenlenen sektörün mevcut beklentilerine cevap vermenin yanı sıra, bugün ve geleceğin yeniliklerini belirlemek üzere zengin bir içerikle gerçekleştirilen fuar, dünya tekstil sektörünün öncülerini buluşturdu. Premiere Vision Paris’e 14 yıldır aralıksız katılan Akbaşlar Tekstil’in standı ziyaretçilerin akınına uğradı.

BİN 300 FARKLI DESEN

Yıllardır katıldıkları fuarın adeta demirbaşlarından birisi olduklarını vurgulayan Akbaşlar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Akbaş, geçtiğimiz yıl ziyaretçilerden gelen talepler doğrultusunda bu yıl stant boyutunu büyüttüklerini ifade etti.   Premiere Vision Paris Trend alanında sergilenen desenleri ile fark oluşturduklarını dile getiren Akbaş, “Trend alanın yanı sıra kendi standımızda da bin 300’ün üzerinde farklı desen ile farkımızı ortaya koyarak, kumaş sektöründe trendlerin belirlenmesinde öncü firmalardan birisi olduğumuzu kanıtladık” dedi.

 

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜĞÜ

Premiere Vision Paris’e aralıksız katılımın Akbaşlar Tekstil’in uluslararası pazarda, sektörün önemli oyuncularından birisi olduğunun göstergesi olduğuna da işaret eden Erhan Akbaş, “Turquality marka teşvik programından sağladığımız katma değer ve Ar&Ge Merkezi sahibi olmamızın sağladığı avantajlar ile hedef pazarlar özelinde hazırladığımız özgün koleksiyonlarımız, zengin ürün yelpazemiz, hızlı servis ağımız, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışımız ve Türkiye’nin en büyük dijital baskı kapasitesine sahip işletmemiz ile uluslararası pazarlardaki payımızı ve marka değerimizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda katılıyor olduğumuz Munich Fabric Start, PV New York, PV İstanbul fuarları yanı sıra çok önemsediğimiz Premiere Vision Paris’te;  İspanya ve İngiltere ofislerimizde istihdam ettiğimiz İngiliz, İspanyol ve İtalyan tasarımcılarımızı müşterilerimizle buluşturduk. Sahip olduğumuz yetkinliklerimizi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gibi uluslararası sertifikasyonlar ile kanıtlayan bir firma olarak, hem ülkemizin kalkınmasına, hem de Türkiye’nin adının dünyaya duyurulmasına katkı sağlıyoruz. Bizim en büyük gururumuz ve kazancımız budur” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top