Moussa Sow: “Şov daha yeni başlıyor”

Moussa Sow: “Şov daha yeni başlıyor”

Fenerbahçe’nin Senegalli futbolcusu Sow: ”Fenerbahçe’de yapacak çok işim var, burada şov daha yeni başlıyor”

Moussa Sow, bir ara sarı-lacivertli ekipten ayrılacağı yönünde medyada yer alan haberleri komik bulduğunu belirterek, ”Fenerbahçe’de yapacak çok işim var, burada şov daha yeni başlıyor” dedi. 

Fenerbahçe Gazetesi’nde röportajı yer alan Sow, bir süre önce yaşadığı sakatlığın ardından gideceği yönünde medyada yer bulan haberlerin kendisinin dışında geliştiğini kaydederek, şu ifadeleri kullandı: ”Bu haberler gerçekten komik. Ben buraya daha yeni geldim, gayet başarılı bir yarım sezon geçirdim, kritik goller attım ve benden beklentiler var. İstanbul’da, Fenerbahçe’de çok mutluyum, arkadaşlarımı çok seviyorum, şimdiden taraftarlarımızla güzel bir ilişkim var. Fenerbahçe taraftarı her şeyi hak ediyor. Fenerbahçe’de yapacak çok işim var, burada şov daha yeni başlıyor. Çıkan bu asılsız haberler üzerine şu soruyu sormak istiyorum. Neden gideyim ki? Ne alakası var, bu söylentileri kim çıkarıyor, anlamakta güçlük çekiyorum. Üstüne basa basa şunu bir kez daha söylüyorum; ben buradayım, bir yere gitmiyorum. Fenerbahçe’de yapacak çok işim var.”
Takım arkadaşı Dirk Kuyt ile zaman geçtikçe sahada birbirlerine daha çok alışacaklarını ifade eden Sow, ”Harika gollere imza atacağız” dedi.

Spor Toto Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade eden Senegalli forvet, takımın oturması için zamana ihtiyaçları olduğunu kaydetti:

Fenerbahçeli futbolcunun değerlendirmesi şöyle:
”Takımın oturması için zaman gerekiyor. Türkiye Ligi’nde de Avrupa Ligi’nde de şampiyonluk tek hedefimizdir. Bunu yapacak kalitemiz var. Çok şanssız bir şekilde Şampiyonlar Ligi’ne veda ettik. Spartak Moskova’yı sahasına hapsettik, bir gol her şeyi değiştirebilirdi. Ama olmadı. Avrupa Ligi’nde de çok kaliteli takımlar var. İyi takımların olduğu bir gruba düştük ama taraftarımızın hiç kuşkusu olmasın, biz sonuna kadar gideceğiz. Taraftarımızın o muhteşem desteğine çok ihtiyacımız var. Maç devam ederken bazı arkadaşlarımıza gösterilen tepkileri hiç anlamıyorum. Gerçek Fenerbahçe seyircisinin bu tip şeylere izin vermeyeceğini biliyorum. Biz birlikte güçlüyüz, bunu kimse değiştiremez.”

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top