MÜSİAD’DAN BUSİAD’A ZİYARET

MÜSİAD’DAN BUSİAD’A ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Ziyarette BUSİAD’ın kuruluşunun 40. yılını da kutlayan MÜSİAD Başkanı Mustafa Gürses, “Karşılıklı ilişkilerimizi geliştirir, daha sık görüşürsek, işbirliğimizi arttırırsak, Bursa için daha faydalı oluruz” dedi.

MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulunu ağırlamaktan mutlu olduklarını belirten BUSİAD Başkanı Ergun Hadi Türkay da, “İki komşu Dernek olarak ortaklaşa pek çok çalışmayı birlikte gerçekleştirebiliriz. Birlikte hareket edersek daha kuvvetli oluruz” şeklinde konuştu.

Genel ekonomik konuların değerlendirildiği ve karşılıklı görüş alış verişinin yapıldığı ziyaret “zoru el birliği ile yenmeliyiz” temennisi ile tamamlandı.

MÜSİAD Başkanı Mustafa Gürses’in yanı sıra Nihat Alpay, Alaattin Dağlı ve Kemal Ermiş ile Genç MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Abdülkerim Demir’den oluşan MÜSİAD Heyetini, BUSİAD Başkanı Ergün Hadi Türkay ile birlikte BUSİAD Yönetim Kurulu üyeleri olarak Selim Akbaş, Mustafa Ekinci, Gonca Yerliyurt, Burak Anıl ve Buğra Küçükkayalar ağırladı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top