MÜSİAD’DAN ‘GELECEĞE NEFES’ PROJESİNE ÖNEMLİ DESTEK

MÜSİAD’DAN ‘GELECEĞE NEFES’ PROJESİNE ÖNEMLİ DESTEK

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Yönetimi, Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın’ı makamında ziyaret etti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın başlattığı, “Geleceğe Nefes” projesine gönülden destek sunan MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetimi, yapılacak çalışmalar hakkında Bölge Müdür Yalçın Akın’dan bilgiler aldı.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 11 Kasım’da 11 milyon fidan dikimi hedefiyle başlattığı Geleceğe Nefes kampanyasını oldukça önemsediklerini ifade ederek, şöyle konuştu; “MÜSİAD olarak her zaman ülkemizin ve milletimizin yanında olduk. Bu ülkeyi güzelleştirecek her işe destek vermeye hazırız. Bu anlamlı projeye de gönülden destek vermekten mutluluk duyacağız.”

“Yeşil Bursa imajına yakışır bir işe imza atacağız”

MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetiminin ziyaretinden ve projeye olan desteğinden mutluluk duyduğunu ifade eden Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın ise, “4 aydır bu projenin gerçekleşmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bursa olarak katılımdan oldukça memnunuz. 11 Kasım günü, 187 lokasyona 236 bin fidan dikerek, Yeşil Bursa imajına yakışır bir işe imza atacağız” dedi.

Ziyaretin sonunda, MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay,  Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın’a hediye takdim etti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top