MUTLU AKIN’DAN OSMANGAZİ KOLEJLİLERE TEBRİK

MUTLU AKIN’DAN OSMANGAZİ KOLEJLİLERE TEBRİK

Ulusal ve Uluslararası arenada başarı kazanan Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Kulübü 10-18 yaş aralığındaki sporcuları, Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mutlu Akın’ı ziyaret etti.

Minikler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde çeşitli branşlarda yarışan ve derece elde eden Osmangazi Kolej Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının ve Milli takım Antrenörü Ekrem Kesgin’in gerçekleştirdiği ziyarette başarılı sporcuları, Özel Osmangazi Okulları Müdürü Ömür Çolpan da yalnız bırakmadı.

Genç sporcular ile tek tek konuşan onlarla yakın gelecekteki kamp ve müsabaka programlarını soran Spor İlçe Müdürü Mutlu Akın, “Bu gençler bizim için çok değerli aldıkları başarıların sonucunda takdir görmek hakları. Milli Takımlar seviyesinde sporcular yetiştiren ve bu sporcuların uluslararası turnuvalarda ülkemizin bayrak taşıyıcısı haline getiren Osmangazi Kolej Gençlik ve Spor Kulübünü tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Uluslararası maçta 10 Madalya  

Türkiye Şampiyonasında 6 madalya

Ziyarette konuşan Özel Osmangazi Okulları Müdürü Ömür Çolpan, “Antalyada yapılan 27 Ülkeden 2450 sporcunun katıldığı 3.İnternational Turkısh Open Kickboks  şampiyonasın da başarı kazanan sporcular,  ardından Elazığ da ki ülkenin her köşesinden yoğun bir katılımın olduğu Türkiye şampiyonasında 5 madalya ile bizlerin yüzünü güldürdüler. Ayrıca Paralimpik Taekwondo Türkiye Şampiyonasında ‘da bir öğrencimiz ilk kez katıldığı şampiyonada tüm engellere meydan okuyarak Türkiye 3.sü olarak yüz akımız olmuştur.   onlarla gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Takım sporları ve bireysel sporlarda başarı iddialarını gün geçtikçe daha da yükseğe çıkaracaklarını belirten Müdür Çolpan, “ Sağlıklı bir birey kendisine saygı duyar. Kendine saygı duyan birey yüksek iş disiplini ile başarıyı hedefler, bunun sonucunda hedeflere ulaşılır ve ülkesine en doğru hizmeti sunmuş olur” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mutlu Akın, Osmangazi Koleji Gençlik ve Spor Kulübü sporcularına çanta ve eşofman takımı hediye etti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top