Muzipo Kids’te yüzde 20 indirim

Muzipo Kids’te yüzde 20 indirim

Digiturk üyelerinin çocukları Muzipo Kids’te yüzde 20 indirimle oyun ve hareket dolu günler yaşıyor

Televizyon karşısında büyüyen çocukların en büyük ihtiyacı hareket diyen Muzipo Kids ve Digiturk bir yıl sürecek bir kampanya işbirliğine imza attı. Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids, Digiturk üyelerine tüm merkezlerde 3 ay ve üzeri üyeliklerde oyun ve spor gruplarında ve konsept doğum günü partilerinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

“Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller” sloganıyla, 8 aylıkla 12 yaş aralığındaki çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandıran ve bilim, sanat ve teknoloji içerikleriyle ince motor gelişimlerini destekleyen Muzipo Kids, 1 Eylül 2019 tarihine kadar Digiturk üyelerine yüzde 20 indirim fırsatı sağlıyor.
3 ay ve üzeri üyeliklerde oyun ve spor gruplarının yanı sıra konsept doğum günü partilerinde de geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Digiturk’e kayıtlı cep telefonlarından MUZIPO yazıp 3555’e göndermeleri yeterli.

Digiturk’ten Muzipo Kids ailelerine paket fırsatları
İşbirliği kapsamında Digiturk, Muzipo Kids üyelerine Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı ve Yıldız Dolusu paketlerini 1 ay boyunca tüm kanallar açık olacak şekilde Digiturk paketlerinin içinde hediye ediyor. Muzipo Kids üyelerinin de hediyeden yararlanabilmesi için Digiturk CC – 0212 473 73 73 numarasını arayarak kampanyanın ismini söylemeleri yeterli.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top