MY SAĞLIK KOLEJİ DE DERS BAŞI YAPTI

MY SAĞLIK KOLEJİ DE DERS BAŞI YAPTI

Türkiye’nin 11 farklı şehrindeki 17 yerleşkesinde 37 şubesiyle hizmet veren Murat Yıldırım Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan My Sağlık Kolej’inde de ders zili çaldı.

Murat Yıldırım Eğitim Kurumları’nın Bursa’da 5 yıl önce açtığı My Sağlık Koleji, 2018-2019 eğitim öğretim dönemine düzenlenen açılış töreniyle başladı. Törene; My Okulları Kurucusu Cavit Demirezen, My Okulları Bursa Genel Müdürü Müfit Ali Turunç ve My Sağlık Koleji Okul Müdürü Gülşah Aydın başta olmak üzere, öğretmen öğrenci ve veliler katıldı.

Törende konuşan My Okulları Kurucusu Cavit Demirezen, “Başarılı bir yılı geride bıraktık. Geçen yıl ikinci mezunlarımızı verdik. Umarım bu yılı da güzel bir şekilde geçiririz. Tüm hazırlıklarımızı yaptık. Ancak tabi sizler olmayınca okulun da tadı olmuyor. Bizler de öğretmenliğimizi ancak sizlerle tadıyoruz. O yüzden tekrar sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yeni gelen arkadaşlara da hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.

“UYGULAMA ALANLARINA GÖNDEREREK MESLEĞE HAZIRLIYORUZ”

My Sağlık Koleji’nin sağlık ordusuna katılan başarılı kişiler yetiştirmeye çalıştığını ifade eden Demirezen sözlerini şöyle noktaladı: “Hepinizi uygulama alanlarına gönderiyoruz. Sağlık sektörüne sizleri hazırlıyoruz. Biz insanların acılarını dindirmek ve onları sağlıklarına kavuşturmak için hizmet ediyoruz. Bunun için bu eğitim görüyoruz. O yüzden derslerinize gereken ilgiyi gösterin. Ayrıca burada gördüğünüz teorik derslerinizin pratiğini uygulama alanlarında yapma fırsatı tanıyoruz sizlere ki bu size çok fayda sağlayacaktır. Bu vesileyle yeni eğitim öğretim döneminin tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Öğrenciler açılış töreninin ardından sınıflarındaki yerlerini aldı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top