NEFES KESEN FİNAL HEYECANI

NEFES KESEN FİNAL HEYECANI

Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) 7.Bowling Turnuvası heyecanlı bir final turuyla sona erdi.

KSİAD 7.Bowling Turnuvası finali 10 takımın mücadelesine sahne olurken finalin adına yakışır zevkli, heyecanı yüksek oyunlar oynandı. KSİAD tarafından Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firma çalışanları arasında birlik ve beraberliği arttırmak için hayata geçirilen, bowling turnuvası, Anatolium Rainbowl Bowling’te gerçekleştirilen finalle tamamlandı.

Şampiyon ödülünü Başkan Toy’dan aldı

Finalde şampiyonluğa MAY Fren takımı ulaşırken, Kayra Yemek takımı ikinciliği ve Bursa Trim Otomotiv takımı da üçüncülüğü elde etti.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan May Fren takımı ödülünü Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy’un elinden aldı. Turnuvanın birinci takımı olan MAY Fren oyuncuları, şampiyonluk coşkusunu aileleriyle birlikte yaşadı.

Öte yandan turnuvada kadın ve erkek kategorilerinde en fazla skor yapan oyunculara da madalyaları Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy ve Kayapa OSB Sanayicilerinden Osman Çelik tarafından verildi.

Turnuvanın ödül töreninde konuşan Kayapa OSB Yönetim Kurulu Yalçın Toy, “Centilmence ve dostluk içerisinde geçen bir turnuvanın daha sonuna geliyoruz. Turnuvaya katılan ve bize bu heyecanı yaşatan tüm takımlarımıza teşekkür ediyorum. Geleneksel hale gelen turnuvamızda, gelecek yıllarda da hep birlikte olacağımıza inanıyorum” dedi.

KSİAD 7. Geleneksel Bowling Turnuvasında dereceye giren takımlar ve bireysel ödül kazanan isimler ise şöyle sıralandı;

Turnuva Şampiyonu: MAY Fren

  1. Takım: Kayra Yemek
  2. Takım: Bursa Trim Otomotiv

En Çok Puan Kazanan Kadın Oyuncu: Merve Çakır, 133 Puan (EBP Otomotiv)

En Çok Puan Kazanan Erkek Oyuncu: Ender Akar, 188 Puan (MAY Fren)

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top