NOSAB’DA FUTBOL ZAMANI

NOSAB’DA FUTBOL ZAMANI

Nilüfer Sanayici ve İşadamları Derneği (NİLSİAD) ve Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) tarafından geleneksel olarak düzenlenen NİLSİAD – NOSAB Halı Saha futbol Turnuvası’nın bu yıl 11.’si düzenleniyor. Turnuva 13 Mart 2019 Çarşamba akşamı yapılan açılış töreniyle BOSB Ali Osman Sönmez Spor Tesisleri’nde başladı.

Törene NİLSİAD Yönetim Kurulu ve NOSAB Müteşebbis Heyeti Başkanı Yalçın Aras, NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez ve NOSAB’lı futbolseverler katıldı. Erol Gülmez, turnuvaya katılan takımlara teşekkür ederek, hepsine başarılar diledi ve sözlerine “NOSAB yönetimi olarak bölge personelinin motivasyonunu artıran, işletmeler arasında işbirliği ve dayanışmaya ortam hazırlayan etkinliklere önem veriyoruz. Birlik, beraberlik ve dostluk duygularının gelişmesinde, sportif ve sanatsal faaliyetlerin rolü çok büyüktür. Spor ve sanat insanları birbirine yakınlaştırır. Burada bizim üzerimize düşen, üreten ve gelişen NOSAB için sosyal etkinlikleri desteklemektir. Biz de üzerimize düşeni yapacağız ve NOSAB’da kültür haline gelen bu faaliyetlere katkı vermeye devam edeceğiz.“ şeklinde devam etti. Yalçın Aras ise turnuvanın 3 Mayıs’ta biteceğini hatırlattı ve “3 Mayıs’a kadar her takım şampiyon olmak için mücadele edecek. Yalnızca ilk üçe giren takımlara değil; en centilmen takıma, en iyi kaleciye ve gol kralına da ödül vereceğiz. Bu yarışın içinde elbette tatlı bir rekabet de olacak. Ancak önemli olan kimin kazanacağı değil, dostluk ve birliğin sağlanmasıdır. Turnuvaya katılan tüm takımlarımızın bu bilinçle mücadele edeceğine inanıyor ve keyifli bir turnuva olmasını diliyorum.” diyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

3 Mayıs Cuma günü final maçının oynanacağı turnuvada 8 grupta 32 takım şampiyonluk için mücadele edecek. Turnuva sonunda ilk üçe giren takımların yanı sıra, en centilmen takım, en iyi kaleci ve gol kralına da ödül verilecek.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top