ÖNCE YILDIRIM

ÖNCE YILDIRIM

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, belediye meclisinde grubu bulanan partilerden Milliyetçi Hareket Partisi ile İYİ Parti’li belediye meclis üyelerini ağırladı.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi belediye meclis üyeleri İhsan Bilgili, Salih Barış ve İsmail Turan ile İYİ Parti belediye meclis üyeleri Ferit Gürsoy, Serkan Beklen, Mehmet Yılmaz, Muhammet Budaklı ve Turgay Ferahlıer’i ağırladı. Siyasetin doğasında iktidar ve muhalefetin olduğunu, hatırlatan Başkan Yılmaz, “Muhalefet demokrasinin olmazsa olmazıdır. İyi bir muhalefet, iktidara da katkı sağlar. Ancak bazı konular ise politik tavırların üzerindedir. Biz Yıldırım’a bu minvalde bakıyoruz. Belli aralıklarla belediye meclisimizde temsil edilen ve edilmeyen partilerimizin ilçe yöneticileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Bu gün de MHP ve İYİ Partili ve meclis üyelerimizle fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizim ortak paydamız Yıldırım. Dolayısı ile Yıldırım ve Yıldırımlılara daha kaliteli ve hızlı hizmet üretmek için temel önceliğimiz ortak akıl. İlçenin tüm bileşenlerini  oluşturmaya sağladığımız birlik ve beraberlik Yıldırım’ın en büyük gücü. Bu süreçte siyasi partilerimizden sivil toplum kuruluşlarından gelen eleştirileri, yol gösterici olarak kabul ediyor, çalışmalarımızı bu minvalde şekillendiriyoruz. Ayrıştıran değil birleştiren unsurlar üzerinden hareket ediyoruz. Yıldırımımıza hizmet veren meclis üyelerimizle birlikte el ele vererek ilçemize daha iyi hizmetler sunma gayesi içerisindeyiz” diye konuştu.

‘BAŞKAN YILMAZ’A DESTEK’

Başkan Yılmaz’ın Yıldırım’a ve Yıldırımlılara hizmet için elinden geleni yapacağına inançlarının tam olduğunu vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Grup Sözcüsü İhsan Bilgili, “Bu konuda her türlü desteği vereceğimizi bilmenizi isteriz. Kent için en uygun, en doğru çalışmayı hep birlikte gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı. İYİ Parti Meclis Grup Sözcüsü Muhammet Budaklı ise Yıldırım için yapılması gereken tüm projelerde Başkan Oktay Yılmaz’ın yanında olacaklarını, Başkan Yılmaz’ın Yıldırım için güzel çalışmalara imza atacağına inandıklarını belirtti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top