ONUR MARKET’TEN DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

ONUR MARKET’TEN DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

Hayata geçirdiği kampanyalar ve gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle halkın büyük beğenisini kazanarak, Bursa’nın En İtibarlı Perakendecisi Seçilen Onur Market,  yine anlamlı bir etkinliğe daha imza attı.

4 Ekim Hayvanları Koruma günü vesilesiyle, Yıldırım Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Barınağı’nı ziyaret eden Onur Market çalışanları, hayvanlara mamalar götürerek, barınağa bağışlarda bulundu. Sahipsiz hayvanlara farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaret, barınak yetkilileri tarafından memnuniyetle karşılandı. İki taraf da iş birliklerini geliştirip, sürdürmek ve beraberce projeler hayata geçirmeyi istediklerini ifade etti.

Etkinlik hakkında değerlendirmelerde bulunan Onur Market yetkilileri şöyle konuştu: “Hayvan dostlarımız da mutlu ve sağlıklı bir şekilde yaşamayı hak ediyorlar. Bu bağlamda, barınak yetkililerinin özverili çalışmalarını takdir ediyoruz. Biz de bugüne özel olarak marketlerimizde satılan ‘Sevgi Mamalarından müşterilerimize ücretsiz olarak dağıttık. Hayvan sever vatandaşlarımız bu mamaları, kaplar içerisinde evlerinin önüne koyarak sokakta yaşayan hayvanların mama ihtiyaçlarını karşılayabilirler.”

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top