ONUR MARKET’TEN KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI İŞBİRLİĞİ

ONUR MARKET’TEN KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI İŞBİRLİĞİ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Bursa Üreten Kadın Dernekleri Federasyonu Onur Market’in Ataevler Mağazası’nda özel stand açtı.

 

Onur Market’in içerisinde gün boyu açık kalan standta, kadınların ürettikleri salçadan reçel çeşitlerine, tarhanadan ev yapımı makarnaya kadar çeşitli gıda ürünleri satışa sunuldu.

 

Bursa Üreten Kadın Dernekleri Federasyonu üyesi kadınlar da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Onur Marketten alışveriş yapan kadınlara karanfil hediye ettiler.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Murad Yavuz Gök, “Geçtiğimiz yıl Bursa Üreten Kadın Dernekleri Federasyonu ile başlattığımız işbirliğini sürdürüyor olmaktan mutluyuz. Kadınlarımızın el emeği göz nuru ile ürettiği gıda ürünlerinin satışına yardımcı olup, kadınlarımızın hem ekonomiye katkı sağlamalarına, hem de gelir elde etmelerine imkan sağlamak bizler için de onurdur” dedi.

 

Onur Market Bursa Bölge Koordinatörü Murad Yavuz Gök etkinlik öncesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, Onur Market Bursa Bölge Müdürlüğü’nde görevli kadın çalışanlara da çeşitli hediyeler takdim etti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top