ORTAK PAYDAMIZ YILDIRIM

ORTAK PAYDAMIZ YILDIRIM

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Ahmet Hamdi Demirkıran, İYİ Parti Yıldırım İlçe Başkanı Kemal Ataç, Yeniden Refah Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Murat Kolancı ve parti temsilcilerini ağırladı.

Yıldırım Belediyesi’ndeki makamında, Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Ahmet Hamdi Demirkıran, İYİ Parti Yıldırım İlçe Başkanı Kemal Ataç, Yeniden Refah Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Murat Kolancı ve yönetim kurulu üyelerini konuk eden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, göreve geldiği günden bu güne kadarki süreçte yaptığı çalışmalarını ve projelerini aktardı. İlçenin tüm bileşenlerini bir çatı altında toplayan birlik ve beraberliğin Yıldırım’ın en büyük gücü olduğunu vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Milletvekillerimizden muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımızdan siyasi partilerimize çalışma alanlarımız farklı olsa da hepimizin önceliği Yıldırım. Bu doğrultuda şehrimize sahip çıkıp, hemşehrilerimiz için en iyi hizmeti üretmekle yükümlüyüz. Bizim temel önceliğimiz ortak akıl olacak. Ortak akıl ve ortak dil ile idealleri gerçekler ile harmanlayarak, milletimize hizmete odaklanacağız. Bunu yaparken, geçmişten güç alarak, düne takılıp kalmadan yarını inşa edeceğiz” diye konuştu.

‘BAŞKAN YILMAZ’A DESTEK’

Saadet Partisi Yıldırım İlçe Teşkilatı adına Başkan Oktay Yılmaz’a başarılar dileyen Ahmet Hamdi Demirkıran, “Sizin Yıldırım’a sağlayacağınız katkılardan hiç şüphemiz yok. Bizlerde üzerlerimize düşen görevler olursa sizin yanınızda olacağız” dedi. İYİ Parti Yıldırım İlçe Başkanı Kemal Ataç da, Yıldırım için yapılması gereken tüm işlerde Başkan Oktay Yılmaz’ın yanında olacaklarını, Başkan Yılmaz’ın Yıldırım için güzel çalışmalara imza atacağına inandıklarını belirtti. Başkan Yılmaz’ın Yıldırım’a ve Yıldırımlılara hizmet için elinden geleni yapacağını bildiklerini dile getiren Yeniden Refah Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Murat Kolancı ise “Bu konuda her türlü desteği vereceğimizi bilmenizi isteriz. Başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun. Dileriz kent için en uygun, en doğru çalışmayı hep birlikte gerçekleştiririz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top