ORTAK SORUNLARA KARŞI GÜÇ BİRLİĞİ

ORTAK SORUNLARA KARŞI GÜÇ BİRLİĞİ

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’nde, göreve eş zamanlı başladığı Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’ı ziyaret etti.

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım ve Gürsu ile birlikte sac ayağını oluşturan Kestel ile yapılacak ortak projelerle bölgenin kalkınması için çalışacaklarını belirtti. Gerçekleştirdiği ziyarette komşu olan iki ilçenin ortak gündemini ve ortak sorunlarını değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Oktay Yılmaz, “Bursamızın merkezinin doğusunda kalan üç ilçeden biri olan Kestel’de Belediye Başkanımız Önder Tanır’ı ziyaret ettik. Ortak gündemimizi, ortak sorunlarımızı ele aldık. Bundan sonraki süreçte de birlikte yol alabileceğimiz, birlikte üretebileceğimiz ortak projelerle bölgenin daha fazla kalkınması noktasında iş birliğimizi geliştireceğiz. Bizleri ağırlayan Başkanımıza teşekkür ediyor, Kestel’e yapacağı hizmetlerde Rabbim’den muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

ORTAK HAREKET VURGUSU

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, “Ziyaretlerinden dolayı Yıldırım Belediye Başkanımız Oktay Yılmaz’a teşekkür ediyor, kendisini ağırlamaktan dolayı duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Bursa’nın doğusunda kalan ilçeler olarak ortak hareket noktasında, sinerjinin daha üst noktaya çıktığı, güzel hizmetlerin yapıldığı bir ortamı inşallah hep birlikte oluşturacağız. Kestel Belediyesi olarak kendi imkanlarımız dahilinde bölge için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Hem sınırdaş hem kardeş belediyelerimiz arasındaki bu birlikteliğin devamıyla, güzel hizmetlerle bu 5 yılı tamamlamayı Allah nasip etsin” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top