OSMANGAZİ OKULLARI’NDA KARNE HEYECANI

OSMANGAZİ OKULLARI’NDA KARNE HEYECANI

Özel Osmangazi Okulları’nda 2018- 2019 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle karne heyecanı yaşandı.

2018 -2019 eğitim öğretim döneminin sona ermesiyle birlikte Özel Osmangazi Okulları’nda eğitim gören öğrenciler, karne heyecanı yaşadı. Öğrenciler, heyecanlarını, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan aileleriyle paylaştı.

Dönem başından beri yaptıkları çalışmaların meyvesini alan öğrencilerin heyecanları görülmeye değerdi. Başarılı çalışmalarından ötürü çeşitli hediyelerin de dağıtıldığı törende öğrenciler oldukça mutlu anlar yaşadılar.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen törende konuşan Özel Osmangazi Okulları Müdürü Ömür Çolpan, 2018-2019 eğitim-öğretim yılını başarıyla tamamlayan tüm öğrencileri kutladı.

“Toplumun iyi insanlarının sayısını inşallah artıracağız”

Özel Osmangazi Okulları’nın sadece maddi başarılara odaklanan bir okul olmadığına dikkat çeken Çolpan, “Her biriniz ciddi manada gayret ederek, çalışarak, annelerinizin, babalarınızın sizlere ciddi destek ve katkılarıyla yılı başarılı bir şekilde tamamladınız. Bugün, 8’nci sınıflarımız yuvadan uçuyorlar. Başarılı bir eğitim-öğretim dönemi geçirdiler ve inşallah önümüzdeki yıl da Türkiye derecesi yapıp güzel okullara yerleşecekler. Osmangazi Okulları olarak sadece maddi başarılara odaklanmıyoruz. Öğrencilerimiz toplum hayatına katıldıklarında, üniversiteyi bitirdiklerinde, kalitelerini ortaya koyacaklar. Toplumun iyi insanlarının sayısını inşallah artıracağız. Bizim böyle bir misyonumuz var. Biz iyi insan yetiştirmeye odaklanmış, niyetlenmiş ve bunun için gece-gündüz çalışan bir eğitim kurumuyuz. Bugün mezun olan öğrencilerimiz inşallah bizlerin gururu, iftihar kaynakları olarak, gittikleri okulda Osmangazi Okulları’nın misyonunu oralarda da devam ettireceklerdir” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top