Osmangazi’den Cami Duvarı

Osmangazi Belediyesi tarafından Doğanevler Mahallesi’nde yapılan şadırvan ve çok amaçlı salon hizmete açıldı.                                                                                                                                                                Doğanevler Camii’nin bahçesine yapılan 180 metrekarelik iki katlı binanın alt katında şadırvan ve tuvaletler yer alıyor. İkinci katında ise mahalle halkının çeşitli faaliyetler için kullanacağı çok amaçlı bir salon bulunuyor. Ayrıca Doğanevler Camii’nin 120 metrelik duvarı yeniden yapıldı. Yine caminin 800 metrekarelik bahçesinde ise çevre düzenlemesi yapıldı. Yapılan yatırım Osmangazi Belediyesi’ne yaklaşık 210.Bin TL’ye mal oldu.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, seçimler öncesi verdikleri sözü tutarak, mahallenin çok önemli ihtiyaçlarından birini karşıladıklarını belirten Dündar, yatırımların devam edeceğini söyledi. Mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit ettiklerini ifade eden Dündar, “Doğanevler, yoğun bir yapılaşmanın ve beraberinde büyük sıkıntıların yaşandığı bir bölgemiz. Doğanevler Camii’ne şadırvan yaparken, camini çevre düzenlemesini de yaptık. Ayrıca çok amaçlı bir salon inşa ettik” dedi.
Dündar, Doğanevler ile başlayan açılış törenlerinin önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan diğer yatırımlarla devam edeceğini söyledi. Parklar, hizmet binaları, spor tesisleri ve yüzme havuzuyla pek çok tesisi hizmete açacaklarını belirten Dündar, bunun yanı sıra kültürel faaliyetlere de hız verdiklerini kaydetti.
Konuşmaların ardından binanın açılışını yapan Dündar, mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etti. Açılışta vatandaşlara çorba ikram edildi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top