ÖZEL OSMANGAZİ OKULLARINDA BİLİM ŞENLİĞİ

ÖZEL OSMANGAZİ OKULLARINDA BİLİM ŞENLİĞİ

Özel Osmangazi Okulları her yıl geleneksel olarak düzenlediği bilim şenliğini bu yıl da gerçekleştirdi. Özel Osmangazi Okulları ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin projelerinin sunulduğu ‘Bilim Şenliği’nde öğrencilerin çalışmaları yoğun ilgi gördü.

120 öğrencinin robotik – kodlama, matematik, fizik, kimya, İngilizce, tarih ve Türkçe konularında bir yıl boyunca üzerinde çalıştıkları projelerini sergiledi. Öğrencilerin farklı konularda 60 projesini sergilediği bilim şenliğinde öğrencilerin projeleri, aileleri, öğretmenleri ve arkadaşları tarafından büyük beğeni topladı.

Bilim şenliğinin açılışın konuşan Özel Osmangazi Okulları Müdürü Ömür Çolpan, “Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Onların yıl boyunca öğrendiklerini, böyle başarılı bir şekilde sunmaları bizleri gururlandırıyor. Geleneksel olarak düzenlediğimiz bilim şenliğimizin gelecek yıllarda da aynı başarıyla devam edeceğine inanıyoruz. Öğrencilerimize ve projelerinde onlara destek olan öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Gün boyu süren şenlikte, öğrenciler projelerini ailelerinin, öğretmenlerinin ve arkadaşlarının beğenisine sunarak, onlara projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Öğrencilerin projeleri aileler ve öğretmenlerden tam not aldı.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top