SANAYİCİLERDEN ‘GÜVENLİK’ TEŞEKKÜRÜ

SANAYİCİLERDEN ‘GÜVENLİK’ TEŞEKKÜRÜ

DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk, Bursa’nın dünyanın 14’üncü, Türkiye’nin de en güvenli şehri olarak ilk sırada yer alması nedeniyle Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak’a, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç’a ve bütün güvenlik birimleri mensuplarına teşekkür etti.

 

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öztürk, Numbeo tarafından yapılan araştırmada Bursa’nın dünyanın 14’üncü, Türkiye’nin de en güvenli şehri olarak ilk sırada yer alması nedeniyle Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak’a ve Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç’a teşekkür etti.

 

Yaptığı araştırmalarla şehirler ve ülkelerin yaşam koşullarıyla ilgili bilgi veren Numbeo’nun son olarak dünya güvenli şehirler sıralamasını yayınladığını hatırlatan DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk, “Sıralamada Bursa’nın, dünyanın en güvenli 14’üncü, Türkiye’nin de en güvenli şehri olarak ilk sırada yer almış olması bizler açısından memnuniyet verici bir durum. Dünyanın en güvenli 14’üncü şehri olan Bursa, güvenlik anlamında 43’üncü sırada bulunan İzmir’in, 156’ncı sırada bulunan Ankara’nın ve 219’uncu sırada bulunan Ankara’nın önündedir” dedi.

 

Bursa’nın asayiş açısından Türkiye’nin en güvenli şehri olmasının yatırımlardan turizme kadar her açıdan önemli olduğuna dikkat çeken DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk, “Endüstriyel gelişmişliği ile sanayi üssü durumunda olup böylesine güvenli bir şehir olan Bursa’ya başta yerli otomobilin üretimi olmak üzere yeni sanayi yatırımlarını bekliyoruz. Bursa’nın en güvenli kent özelliğinin turistler için de tercih sebebi olacağına inanıyoruz. Yerli ve yabancı turistleri de Bursa’ya bekliyoruz. Ülkemizin en güvenli kenti olma özelliği Bursa ekonomisine önemli kazanımlar sağlayacaktır. Bu vesile ile üretimlerimizi ve ticari faaliyetlerimizi huzur içinde gerçekleştirebilmemizi sağlayan Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak’a, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç’a ve bütün güvenlik birimleri mensuplarına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top