Savunmamızı yaptık!

Savunmamızı yaptık!

Bursaspor Kulübü’nün, UEFA’nın verdiği, ”1 yıl Avrupa kupalarından men” cezasının kaldırılması için dava açtığı CAS’ın kararını yarın açıklayacağı bildirildi.

 

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Koç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mahkemenin 4 saat sürdüğünü söyledi. CAS’ın kararlarında mantığı ön planda tuttuğunu ifade eden Koç, bunu göz önünde bulundurarak çok kapsamlı bir savunma hazırlandığını kaydetti.
Kararın yarın öğleden sonra açıklanacağını ifade eden Koç, ”Savunmamızı ciddi bir şekilde yaptık. Sanıyorum savunmamız CAS heyeti tarafından tatmin edici bulunmuştur. İnşallah güzel bir sonuç bekliyoruz” dedi.
”Mahkeme heyetinin tutumu size cezanın kalkması yönünde umut verdi mi-” sorusunu Koç, ”Bizim buraya gelmeden önce de beklentimiz cezanın kalkması yönündeydi. Her şey yarın ortaya çıkacak” yanıtını verdi.
Koç, Bursaspor heyeti olarak bu akşam kente döneceklerini sözlerine ekledi.
İsviçre’nin Cenevre kentinde görülen davada Başkan İbrahim Yazıcı, yöneticiler İrfan Koç ve Öztürk Yazıcı, spor hukuku konusunda uzman Nihat Gömen ile yabancı spor hukuku uzmanları temsil etti.

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top