”SESİNDE AŞK VAR”FİLMİNİN OYUNCULARI ZAFER PLAZA’DA

”SESİNDE AŞK VAR”FİLMİNİN OYUNCULARI ZAFER PLAZA’DA

Yönetmenliğini Osman Taşçı’nın üstlendiği 16 Ağustos tarihinde vizyona giren  “Sesinde Aşk Var’’ romantik filminin Özel Gösterimi Zafer Plaza AVM Cinetech Sinemalarında 24 Ağustos Cumartesi günü  saat 16:30’de filmin yönetmeni ve oyuncu kadrosuyla birlikte izleyicisi ile buluşuyor…

Filmin yönetmeni ve oyuncuları özel gösterim öncesi söyleşi için saat 16:00’da 3. Çarşı katı’nda sevenleriyle buluşacak.

Başrollerinde Burak Tozkoparan, Hayal Köseoğlu,Deniz Barut,Feride Çetin,Mine Çayıroğlu,Gizem Güneş,Mert Denizmen,Cezmi Baskın’ın rol aldıkları ‘’Sesinde Aşk Var’’ filminin oyuncuları izleyicileri ile buluşmak için sabırsızlanıyor.

Filmin Konusu :

Sesinde Aşk Var, hayatına yön vermesi gereken bir dönemde aşık olması ile tüm dengesi bozulan genç bir kızın hikayesini konu ediyor. 17 yaşındaki Deniz, anne ve babasını küçük yaşta kaybetmesinin ardından dedesi ile birlikte büyeyen genç bir kızdır. Hayattaki en büyük zevki şarkı söylemek olan Deniz, dedesi Şükrü’nün geçmişinde yaşadığı travma sonrası kendisine yağtığı baskı ile bu yeteneğinden uzaklaşarak kendisini dersine verir. Ancak onun yaşama okula yeni gelen Rüzgar adındaki bir öğrenci ile tanışması ile bambaşka bir hal alır. Deniz, elinden gitarı düşmeyen bir genç olan Rüzgar sayesinde hayatında gerçekten yapmak istediği şeyi keşfetme yolculuğuna çıkar. Ancak bu süreç, dedesinin rahatsızlığının tetiklenmesine neden olur. Dedesi ve müzik tutkusu arasından sıkışıp kalan Deniz, hayatının en zor kararını vermek üzereyken geçmişi ile ilgili büyük bir sır öğrenir. Bu sır her şeyin bir anda tersine dönmesine neden olur.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top