Şirketlerin doktoru Bursa’da

Şirketlerin doktoru Bursa’da

Satış ve pazarlama gibi pek çok  konuda şirketlere koçluk hizmeti veren  GEB Danışmanlık Bursa’da da hizmete girdi.

2005 yılından bu yana  özel sektöre kurumsallık, insan kaynakları yönetimi, personel geliştirme ve eğitim hizmetleri sağlayan GEB Danışmanlık İstanbul’dan sonra yeni şubesi ile Bursalı şirketlerin hizmetinde. Şirketlere tek bir konuda danışmanlık hizmeti vermediklerinin altını çizen Kişisel Gelişim Uzmanı Gülsemin Demir, şirketlerin hastalığını teşhis edip, bütünsel ele alarak tedavi ettiklerine dikkat çekti.

Pek çok ulusal marka ve şirkete verdikleri kaliteli hizmetle İstanbul’da danışmanlık ve koçluk noktasında söz sahibi olan GEB Danışmanlık, 8 yıllık tecrübesinin yanı sıra Nagihan Güler ve Ercan Erseç gibi konusunda uzman kadrosuyla ilk şubesini Bursa’da açtı. Finans, kişisel gelişim, iş geliştirme, insan kaynakları, pazarlama ve satış koçluğu noktasında şirketlere bütünsel danışmanlık hizmeti verdiklerini belirten Kişisel Gelişim Uzmanı Gülsemin Demir, “Biz şirketlere sadece finans alanında danışmanlık yapmıyoruz ya da sadece yönetici danışmanlığı da yapmıyoruz. Biz finanstan tutun kişisel gelişim, iş geliştirme danışmanlığı, insan kaynakları danışmanlığı ve satış akademimiz ile şirketleri bütünsel ele alıyoruz” dedi. Her bir danışmanlığa ayrı ayrı bütçe ayırarak aldıkları hizmetlerin, şirketlere ciddi bir mali yük getirdiğini vurgulayan Gülsemin Demir, “Verimliliğinin arttırılması noktasında şirketlerin bütününe bakarak verdiğimiz hizmet ile hem şirketleri ciddi bir mali yükten kurtarırken hem de tüm alanlarda aldıkları hizmet ile şirketlere bütünsel fayda sağlıyoruz. Sadece yöneticilerle de çalışmıyoruz en alttan en üstte kadar bütün çalışanların gelişimlerini izliyoruz” diye konuştu.

Şirketlere Yüzde 30 İle Yüzde 500 Arası Fayda Sağlıyoruz

Şirketlerin GEB Danışmanlık ile düzenli ve kapsamlı bir şekilde çalıştıklarında 6 ay içerisinde yüzde 30 fayda sağladıklarının altını çizen Gülsemin Demir, “NLP teknikleri ve koçluk hizmetleri ile ilk 6 ayda garanti yüzde 30 satış verimliliğini sağladığımız gibi bu oran yüzde 500’lere de varabiliyor” şeklinde konuştu. Yaptıkları hizmet ile şirkete olan maliyetlerini de ortadan kaldırdıklarını ifade eden Demir sözlerini şu cümleyle tamamladı: “Konularında uzman eğitmenler verdikleri bütünsel hizmet sayesinde şirketlerin verimliliklerini arttırırken satış konusundaki katkımız ile bizden aldıkları hizmetin finansal maliyetini de ortadan kaldırmış oluyoruz. Önemli olan şirketlerin bizimle birlikte, kararlı ve  düzenli bir şekilde hareket etmesi ve onlara çıkardığımız yol haritasına mutlaka sadık kalmalı.”

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top