Siteler’e yeşil alan

9zzzb_siteller-yesil-alanYıldırım Belediyesi’nin her semte muhtarlık binası ve yeşil alan atağı sürüyor. Belediye tarafından Siteler Mahallesi’nde yaptırılan muhtarlık binası ve çevresindeki yeşil alan düzenlemesi törenle hizmete açıldı.

“Ben yok, biz varız” anlayışı içinde canla başla çalıştıklarını dile getiren Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, “Göreve geldiğimizden bugüne kadar 165 projeyi hayata geçirdik. Yeni dönemin ilk yılında ise 41 açılış ve projeyi gerçekleştiriyoruz. Bu projelerin birer birer açılışlarını yapıyoruz. Bizim için eğitim, spor, sanat ve kültür son derece önemli. Yıldırım’da bu açığı kapatıyoruz. Yıldırım’ın eğitim sıkıntısını çözdük. Her mahalleye hizmet binası ve mahalle konağı yaptık. Camilerin ve muhtarlık binalarının çevre düzenlemelerini de biz yapıyoruz. Gördüğünüz bütün yeşil alanlarda Yıldırım Belediyesi’nin imzası var” dedi.
Türkiye Muhtarlar Birliği Başkanı Bekir Kahyaoğlu ise Başkan Keskin’e teşekkür ederek, “Bu güne kadar muhtarlara kapılarını açan tek insan Özgen Keskin’dir. Hizmetlerinin devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top