Sosyal Siteler Tek Platformda

 

20100214091225_aveabidunyaAvea “biDünyaPaylaş” ile Sosyal Paylaşım Siteleri  Bir Platformda Buluşuyor.

Ayrıcalıklı servisler sunmaya devam eden Avea, “biDünyaPaylaş”  ile abonelerine Facebook, Twitter, Picasa ve biAlem gibi en sevdikleri sosyal paylaşım ağlarına tek bir platform üzerinden ulaşma fırsatı sunuyor .

Türkiye’nin en çok  operatörü Avea, abonelerine gerçek fiyata kaliteli iletişimin yanı sıra hayatlarına keyif katacak hizmetler sunmaya devam ediyor. Avea, yeni uygulaması “biDünyaPaylaş” ile abonelerine Facebook, Twitter, Picasa ve biAlem gibi sosyal paylaşım sitelerine tek bir arayüzden erişebilme imkânı sağlıyor.

Avea aboneleri “biDünyaPaylaş” servisi ile cep  SMS ve MMS özelliklerini kullanarak Facebook’ta fotoğraflarını paylaşıp, Twitter’da statülerini kolaylıkla güncelleyebiliyor.

Kolay bir kullanım sağlayan “biDünyaPaylaş”  için cep telefonlarına ayrıca bir uygulama yüklenmesi gerekmiyor. Kişisel depolama alanı, mesajlaşma imkânı, fotoğraf ve video gibi içerik paylaşımı  sunan “biDünyaPaylaş” servisi, aynı zamanda abonelerin gönderdikleri içerikleri otomatik olarak yedekliyor.

Avea aboneleri  adresinden ulaşabilecekleri “biDünyaPaylaş” servisini 14 Nisan’a kadar ücretsiz olarak kullanabilecekler.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top