SUSİÇ: Hakemlere inanamadım!

SUSİÇ: Hakemlere inanamadım!

Bosnalı teknik adamlar, Avrupa Futbol Şampiyonası’ndaki hakemlerin performanslarını beğenmedi.

Türkiye’de çeşitli takımları çalıştıran Bosna-Hersek Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü Safet Suşiç, Avrupa Futbol Şampiyonası’nı Almanya, İspanya ya da Portekiz’in kazanabileceğini söyledi.
Safet Suşiç AA muhabirine, Bosna Hersek’in Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılamamasından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, katılması halinde de başarılı sonuçlar çıkarabileceğine inandığını söyledi.
Şampiyonada, hakemlerin yönetiminden memnun olmadığını belirten Suşiç, ”Hakemler zaman zaman affedilemeyecek hatalar yaptı. Ukrayna ile İngiltere maçında, hakemin Ukrayna’nın golünü vermemesine inanamadım. Topun beyaz çizgiyi geçtiğini göremeyen hakemlerin sahada ne iş yaptıklarını anlamıyorum” dedi.

Bosna-Hersek ve eski Yugoslavya’nın efsanevi futbolcusu ve teknik direktörü olan bir süre önce de FIFA tarafından Bosna-Hersek Futbol Federasyonu’nun Normalleşme Komitesi başkanlığına atanan Ivica Osim de, Ukrayna ve Polonya’da gerçekleştirilen şampiyonanın futbol kalitesi açısından ”çok iyi” olduğunu söyledi.
Osim, ”Enteresan olan bu şampiyonada favoriler yok ve herkes bir sürpriz olmasını bekliyor” dedi.

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top