Teoman sessizliğini bozdu

Teoman sessizliğini bozdu

Teoman’ın son albümü “Aşk&Gurur”da yer alan şarkılar üzerine kurguladığı yeni albümü, ünlü şarkıcının sessizliğini bozarak akıllara müziğe geri mi dönüyor sorusunu getirdi.

Yapımcılığını Cengiz Erdem ve Deniz Erdem’in, aranjör-prodüktörlüğünü Teoman ve Orkun Tunç’un üstlendiği albüm, “Bana Öyle Bakma”, “Romantik”, “İstanbul’da”, “Tek Başına Dans” şarkılarının orijinalleri ile; U2, Katy Perry, Goldfrapp ve Kesha gibi sanatçı ve gruplara yaptığı remikslerle tanınan dünyaca ünlü DJ Fred Falke ve Lady Gaga, Rihanna gibi bir çok dünya starının albümündeki remikslerden tanıdığımız Chew Fu’nun hazırladıkları çeşitli remix versiyonlardan oluşuyor. Ayrıca ülkemizin başarılı DJ ve aranjörleri İskender Paydaş, Armageddon Turk, Audioknob, 5shootscount1 remiksleri ile bu albümde yer alıyorlar.

Aşk&Gurur albümünde video klibiyle de büyük ses getiren “Tek Başına Dans”, sözleri Teoman’a, müziği Fransız rock yıldızı Calogero’ya ait olan “İstanbul’da”, Teoman’ın İrem Candaş ile yaptığı düetle büyük beğeni toplayan şarkı “Bana Öyle Bakma” ve albümde öne çıkan Barlas Erinç imzalı “Romantik” şarkıları yeni versiyonlarıyla “AŞK & GURUR REMİKSLER”de başka bir kimlik kazanıyor.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top