TÜGİAD, Ata’nın huzurunda

TÜGİAD, Ata’nın huzurunda

Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri aileleri ile birlikte Anıtkabir’de, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andı.

Gerçekleştirilen Anıtkabir ziyaretine, TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, aileleri ve çocuklarıyla birlikte katıldı. Resmi tören eşliğinde Aslanlı Yol’dan başlayan ziyaret, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakmanın ardından, Anıtkabir müzesinin gezilmesiyle son buldu.

Anıtkabir Özel Defterini de imzalayan TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar, deftere şu mesajı yazdı:

“TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri olarak ailelerimiz ile birlikte, manevi huzurunuzda bulunmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Türkiye’nin Aklı Hür, Vicdanı Hür Genç İş İnsanları olarak, açtığınız yolda, gösterdiğiniz hedeflere ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için canla başla çalışıyoruz. Bizlere bırakmış olduğunuz en kıymetli eser olan demokratik ve laik Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet baki kalacağına inancımız tamdır.

Kıymetinizin her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından anlaşıldığı günlerden geçiyoruz. Günümüzden yüzyıl öncesinde ortaya koymuş olduğunuz vizyon, göstermiş olduğunuz cesaret ve azim her türlü takdirin üzerindedir.

Her biri tarihe geçmiş olan sözlerinizin ne kadar anlamlı ve doğru olduğunu görüyor, zamanında belki de anlaşılamamış bazı sözlerinizin günümüz koşullarında daha da anlam kazandığına şahit oluyoruz. Ve bu sayede şahsınıza olan hayranlığımız her geçen gün katlanarak büyüyor. Huzurunuzda bulunma şansına eriştiğimiz hayatımızın en anlamlı günlerinden biri olan bugün de, sizi, silah arkadaşlarınızı ve bu cennet ülkenin varlığı için katkısı olan tüm aziz şehitlerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.

Biz, Türkiye Genç İş Adamları Derneği olarak, bir çift mavi gözün ışığında, Türkiye Cumhuriyeti için çalışmaya, üretmeye ve Atatürk’e layık çocuklar yetiştirmeye devam edeceğiz.”

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top