“TÜGİAD ÜYELERİ ÖNEMLİ GÖREVLERDE ŞEHRİNE DEĞER KATIYOR”

“TÜGİAD ÜYELERİ ÖNEMLİ GÖREVLERDE ŞEHRİNE DEĞER KATIYOR”

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, önemli görevlere seçilen üyelerini ziyaret etmeyi sürdürüyor.

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, İçmimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanlığına seçilen TÜGİAD Üyesi Nur Gül Arslan’ı ziyaret ederek başarılar diledi.

Başkan Tabaklar ve beraberindeki üyeler, TMMOB İçmimarlar Odası Bursa Şubesi’nin gerçekleştirilen ilk Genel Kurulu’nda Başkanlığa seçilen Nur Gül Arslan’ı Bursa Akademik Odalar Birliği’nde ziyaret etti.

TÜGİAD’ın büyük ve güçlü bir kurum olduğunu ifade eden Başkan Tabaklar, şehrin önemli kurumlarının başında üyelerinin yer almasının da bunun en büyük göstergesi olduğunu belirtti. İçmimarlar Odası Bursa Şubesi’nin ilk başkanı olan üyeleri Nur Gül Arslan’ı tebrik eden Başkan Tabaklar, özellikle kadınların bu gibi görevlerde bulunmasının şehre ve kurumlara artı değer katacağının da altını çizdi.

İçmimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı ve aynı zamanda TÜGİAD Bursa Şubesi Üyesi Nur Gül Arslan da, TÜGİAD ailesinin bir parçası olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu nazik ziyaretleri için de Başkan Tabaklar ve ekibine teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top