TÜGİAD ÜYELERİYLE GÜÇLÜ

TÜGİAD ÜYELERİYLE GÜÇLÜ

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GÜMTOB) Başkanlığına seçilen, üyeleri Ersin Yazıcı’ya tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

GÜMTOB Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yeni başkan, TÜGİAD Bursa Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Ersin Yazıcı oldu.

Üyeleriyle ve kurumlarla iletişimi güçlü tutma adına üye ve tebrik ziyaretlerini önemseyen Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, bu anlamda önemli bir göreve seçilen TÜGİAD Bursa Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Ersin Yazıcı’yı, sahibi olduğu Almira Otel’de ziyaret etti. Ziyarette, TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

GÜMTOB Başkanı Ersin Yazıcı’yı, yeni görevinden dolayı tebrik eden TÜGİAD Bursa Şube Başkanı Ersoy Tabaklar, üyelerinin önemli görevlerde bulunmalarının kendilerini mutlu ettiğini ve TÜGİAD ailesinin büyüklüğünü gösterdiğini belirtti. Yazıcı’nın başarılı işlere imza atacağına inandıklarını belirten Tabaklar, TÜGİAD ailesi olarak her zaman üyelerinin yanında olacaklarını da ifade etti.

GÜMTOB Başkanı Ersin Yazıcı da, bu nazik ziyaret için Başkan Ersoy Tabaklar ve ekibine teşekkür ederken, güzel ve başarılı işlere imza atmayı temenni ettiklerini söyledi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top