TÜMSİAD BURSA’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

TÜMSİAD BURSA’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. Yılında bir açıklama yayınladı.

Şerbetçioğlu’nun açıklaması şu şekildedir:

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle; Devletimizin bekasına, milletimizin istiklaline, demokrasi ve millet iradesine kasteden FETÖ’nün hain darbe girişimini, 3.yılında bir kez daha nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.

Milletçe yaşadığımız en karanlık gecelerden birisi olan 15 Temmuz gecesi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, uçakların tankların tüfeklerin karşısına kalplerindeki iman şecaatiyle çıkan aziz milletimizin, canı pahasına gerçekleştirdiği direniş ile tarihe altın harflerle geçen bir diriliş ve kahramanlık destanı olmuştur. Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor,

Şehitlerimizin emaneti bu cennet vatanı, 15 Temmuz gecesi olduğu gibi, milletçe her zaman aynı şuur ve imanla muhafaza ve müdafaa edeceğimizi TÜMSİAD Bursa Şubesi’nin Başkanı olarak Yönetim Kurulumuz adına kamuoyuna saygıyla duyururum.”

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top