TÜMSİAD SGK İL MÜDÜRÜ KARACA’YI ZİYARET ETTİ

TÜMSİAD SGK İL MÜDÜRÜ KARACA’YI ZİYARET ETTİ

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi Yönetimi, gerçekleştirdiği kurumsal ziyaretlerle şehrin önemli paydaşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, nezaket ziyaretleri kapsamında son olarak Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erhan Karaca’yı makamında ziyaret ederek, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, SGK’nın iş hayatının en önemli paydaşlarından biri olduğunu belirterek şunları söyledi, “TÜMSİAD Bursa Şubesi olarak, son yönetmelik değişiklikleri, mevzuatlar ve haklar gibi çeşitli konularda üyelerimizi bilgilendirerek, onlara katkı sağlamak istiyoruz. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz ziyaretin, gelecek dönemde güzel işbirlikleri doğurmasını temenni ediyoruz” dedi.

TÜMSİAD gibi Türkiye’nin önemli STK’larından birinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Bursa SGK İl Müdürü Erhan Karaca da, iş dünyasının iyi bir konumda olmasının tüm Türkiye’nin yararına olduğunu söyleyerek, iş birliklerine açık olduklarını da sözlerine ekledi.

Ziyaretin sonunda TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, SGK İl Müdürü Erhan Karaca’ya plaket takdim etti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top