TÜMSİAD’DAN DÜNDAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

TÜMSİAD’DAN DÜNDAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi Başkanı M. Kemal Şerbetçioğlu ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı makamında ziyaret edecek, gelecek dönem için başarılar diledi.

Mustafa Dündar’ın 2 dönemdir Osmangazi’de önemli işlere imza attığını söyleyen TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı M. Kemal Şerbetçioğlu, gelecek dönemde de önemli işler yapılacaklarına inandıklarını belirtti. Şerbetçioğlu, TÜMSİAD Bursa Şubesi olarak her zaman ortak projeler üretmeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

TÜMSİAD Bursa Şubesi heyetini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ise, “Bursa’ya, Osmangazi’ye ve memleketimize güzel şeyler kazandırabiliyorsak, ne mutlu bizlere. Halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz ve bu doğrultuda hareket eden STK’ları da takdirle izliyoruz. Bu anlamda TÜMSİAD’ın faaliyetlerini oldukça değerli buluyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı M. Şerbetçioğlu, günün anısına Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a plaket takdim etti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top