Ucuz atlattılar!

Ucuz atlattılar!

Bodrum Marina Yacht Club tarafından bu yıl 7. kez düzenlenen ‘Famous Cup’ yelken yarışları 2. günde kıyasıya devam etti. 

Bodrum Kalesi açıklarından start alan ünlüler, 17 millik rotada büyük mücadele verdi. Yarışın start hattında, içinde ünlüoyuncu Serenay Sarıkaya’nın da bulunduğu ‘Flyibng Box’ ile ‘Bodrumk’ adlı teknelerin yelken direkleri birbirine çarptı. Kazada yaralanan olmadı.
Bodrum Marina Yacht Club tarafından, Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK), Milta Bodrum Marina, Red ve HTC’nin katkılarıyla bu yıl 7’nci kez düzenlenen `Famous Cup’ yelken yarışlarının ikinci günü de Bodrum Kalesi açıklarından start aldı. 25 ünlünün katıldığı yarışların 2’nci gününde birbirinden güzel görüntüler oluştu.
Akın ettiler
Esra- Kaya Akkaya, Yeliz Öney, Elif Ece Uzun, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar, Ercan Mehmet Erdem, Berk Üzerek, Berkan Sal, Pascal Nouma, Zeynep Beşerler, Bade İşçil, Fırat Çelik, Engin Altan Düzyatan, Özge Özprinçci, Nejat İşler, Didem Erol, Serenay Sarıkaya, Uluç Bayraktar, Ayten Soykök, Rıza Kocaoğlu, Beril Kayar, Erkan Can, Zafer Algöz, Mehmet Aslantuğ ve Ozan Çevik de yarışan teknelerde yerlerini aldı.
Engin Altan Düzyatan ve sevgilisi Özge Özpirinçci, İzmir Yelken Akademisi’nin teknesinde yarıştı. Sevgililer, yan yana oturarak startın başlamasını bekledi. Oyuncu Bade İşçil de iddialı olduklarını söyledi. Manken Didem Erol, “Yarış çok güzel gidiyor. 1’inci baştan belli. Bugün rüzgarımız çok iyi olacak” dedi.
Dövmesi dikkat çekti
Oyuncu Sarp Akkaya’nın sırtındaki dövme dikkat çekti. Akkaya’nın, kanatlı insan figürü dövmesi sırtının büyük bölümünü kaplarken, görenler beğendiklerini söyledi.
Bu arada, yelkenliler start bayrağının açılmasıyla birlikte şamandırayı ilk sırada geçmeye çalıştı. Start hattına birlikte girmeye çalışan ve içinde oyuncu Serenay Sarıkaya’nın da bulunduğu `Flyibng Box’ ile ‘Bodrum’ adlı teknelerin yelken direkleri birbirine çarptı. Kazada yaralanan olmadı. Tekneler 17 millik yarışı tamamladı.
Kaynak: DHA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top