Vardar, Tuna Gençlik’i ziyaret etti

Vardar, Tuna Gençlik’i ziyaret etti

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar Tuna Gençlikspor yönetimiyle bir araya gelip, sıkıntılarını dinledi.

 

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar ve İikinci Başkanı İlhan Satık 2.Küme takımlarından Tuna Gençlikspor yönetimiyle kulüp lokalinde bir araya geldi. Kani Seyfullahoğlu başkanlığındaki yönetimin iyi işlere imza atacağına inandığını söyleyen Vardar “Güzel bir yönetim oluşturmuşsunuz. Tunaspor’un Bursa sporuna renk katmasını sağlayacağınıza inanıyorum” dedi.

Amatör futbolun daha iyi şartlarda yapılabilmesi için çalıştıklarını söyleyen Başkan Vardar “Bu dönemde Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Recep Altepe bizim için büyük bir şans. Biz spor adına tespitlerimizi yapıp, sizlerin isteklerini bildiriyoruz.  Tesisler de birer birer yapılıyor. Şu ana kadar 10 tane saha yapıldı” şeklinde konuştu.

Bütün yaş gruplarında yer aldıklarını söyleyen Tuna Gençlikspor Başkanı Kani Seyfullahoğlu ise “En büyük sıkıntımız büyük sahada çalışamamak. Saha, kulüp lokali ve servis aracı konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Bu konuda destek bekliyoruz” dedi. Başkan Vardar ve İlhan Satık da Hipodrom Sahaları’nın tamamlanmasının ardından bir planlama yapılacağını, lokal konusunda da her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söylediler.

 

Kaynak: BASKF

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top