VEKİL GÖZGEÇ ENGELLİ AİLENİN İFTAR KONUĞU OLDU

VEKİL GÖZGEÇ ENGELLİ AİLENİN İFTAR KONUĞU OLDU

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Av. Emine Yavuz Gözgeç paylaşma ve bereket ayı olan Ramazan’da Arslan ailesinin iftar sofrasına misafir oldu.

Osmangazi ilçesi Geçit mahallesinde, engelli kızları Kerime ve Tuğba ile birlikte yaşayan Nurhayat ve Hüseyin Arslan çiftini, AK Parti Osmangazi İlçe Yöneticisi Filiz Yılmaz ve Geçit Mahalle Muhtarı Erkan Temiz ile birlikte ziyaret eden Vekil Gözgeç, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve huzur dolu maneviyatını Arslan ailesiyle birlikte paylaştı.

Ziyaret hakkında bilgilendirmelerde bulunan Vekil Gözgeç, Arslan ailesine misafirperverlikleri için teşekkür etti. Gözgeç, “Ramazan tüm İslam aleminde birliğin ve beraberliğin zirvede yaşandığı bir aydır. Ayrıca bu ayın içerisine denk gelen Engelliler Haftası nedeniyle bizler de toplumda, engelli bireylere karşı olan farkındalığı artırmak için Arslan ailesinin konuğu olduk. AK Parti olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın iş ve sosyal hayata karışması için çalışmalarımızı sürdürdük ve bunlara devam edeceğiz.  Bu vesileyle tüm engelli vatandaşlarımıza mutlu ve huzurlu yaşamlar diliyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top