VEKİL KILIÇ, İLÇELERİN NABZINI TUTUYOR

VEKİL KILIÇ, İLÇELERİN NABZINI TUTUYOR

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesi ile Bursa’daki çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kılıç ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

 

Çalışmalarına ilçe ziyaretleri ile devam eden Vekil Kılıç, Gürsu, Kestel, İnegöl ve Yenişehir Belediye Başkanları ile görüştü, ilçelerde incelemelerde bulundu. Vekil Kılıç’a ziyaretlerde AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel de eşlik etti.

 

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’ı makamlarında ziyaret eden Vekil Kılıç, ilçelerin sorunları ve Ankara’da takip edilmesi gereken konuları hakkında görüş alış verişinde bulundu.

 

İlçelerin nabzını tutmak açısından Belediye Başkanı ziyaretlerinin çok verimli geçtiğini ifade eden Vekil Kılıç, ilçe ve belediye başkanlarına yaptığı ziyaretleri önümüzdeki günlerde de devam ettireceğini söyledi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top