VEKİL KILIÇ İSTİŞARE ZİYARETLERİNDE

VEKİL KILIÇ İSTİŞARE ZİYARETLERİNDE

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, SGK İl Müdürlüğü, Karayolları Bölge Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü ve Bursa Ticaret Borsası’na (BTB) ziyaretlerde bulundu. Vekil Kılıç, ziyaretlerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle beraber milletvekillerinin halkla ve şehrin paydaşlarıyla daha yakın temaslarda bulunacağını söyledi.

 

Temasları sırasında ilk olarak SGK İl Müdürü Erhan Karaca’yı ziyaret eden Ahmet Kılıç, sonrasında Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu ve Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın’ı makamlarında ziyaret etti. Kurumların çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler alan Kılıç, yetkililerin istek ve taleplerini de dinledi.

 

Daha Sonra Bursa Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısına katılan Vekil Kılıç, BTB Meclis Üyeleriyle istişarelerde bulundu. Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle beraber, milletvekillerine daha farklı görevle yüklendiğini ifade eden Kılıç, milletvekillerinin halkla ve şehrin paydaşlarıyla daha yakın temaslarda bulunacağını söyledi. Kılıç, “Hepimizin amacı, şehrimize ve ülkemize katkıda bulunmak. Bunun için bizler halkımızla, işadamlarımızla, sivil toplum kuruluşlarıyla daha çok beraber olup onların istek ve taleplerini dinleyeceğiz. Beraber hareket edip, bu taleplere çözüm bulmak için yollar arayacağız. Yeni sistemle beraber daha hızlı karar veren, daha hızlı harekete geçen bir devlet yapısı olacak” dedi.

 

Ahmet Kılıç bu ziyaretlerin ardından, Avrupa Şampiyonası’nda madalya kazanmış Altınokta Körler Derneği Spor Kulübü sporcularıyla buluşarak, başarılarından dolayı sporcuları tebrik etti.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top