Yaralı Er Terzioğlu baba ocağında

Yaralı Er Terzioğlu baba ocağında

Afyonkarahisar’da mühimmat deposundaki patlamada yaralanan askerler, otobüslerle memleketlerine gönderildi. 
    

Patlamada yaralanan Hasan Boncuk (Manisa-Akhisar), Mustafa Durmaz (İstanbul), Gökhan Güldalı (Kilis), Ufuk Terzioğlu (Bursa), Feti Tuna (Trabzon), Soner Güleçyüz (Konya), Fatih Yüksel (Aksaray) ve Ramazan Yılmaz’ın (İstanbul) tedavileri tamamlandı. 
Daha sonra 8 asker, memleketlerine gönderimek üzere midibüsle Afyonkarahisar Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne getirildi. Gazetecilerin sağlık durumlarıyla ilgili sorusuna yaralı askerlerden biri ”gayet iyiyim” yanıtını verdi. Otobüsleri hareket eden askerler, rütbeli askerlerce uğurlandı.

Ufuk Terzioğlu baba ocağında

Yaralı asker Ufuk Terzioğlu ise Bursa Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde Merkez Komutanlığı ekipleri karşıladı. Gazetecilerin ”O anda neler yaşadın-” sorusuna ”Konuşmak istemiyorum” karşılığını veren Terzioğlu’nun bavulları, askerler tarafından askeri araca taşındı. Merkez Yıldırım ilçesi Musababa Mahallesi Beyatlı Sokak’taki evine getirilen yaralı er, annesi Nurten ve babası Ali Terzioğlu tarafından karşılandı. 

Ali Terzioğlu, ”Patlamayı televizyonlardan öğrendik. Bizim çocuğumuz da orada olduğu için akıbetini merak edip Afyonkarahisar’a gittik. Oğlumuzla görüştük, ancak içeride şehit olan Mehmetçikler için çok üzüldük. Herkesin başı sağ olsun” dedi.

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top