YILDIRIM’DA ‘ORTAK’ PROTOKOL

YILDIRIM’DA ‘ORTAK’ PROTOKOL

Yıldırım Belediyesi ile Kestel Belediyesi arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında üretilecek sıcak asfalt, iki ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacak.

Yıldırım Belediyesi ile Kestel Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ile Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır arasında imzalanan protokole göre; her iki kurum Yıldırım Belediyesi Asfalt Üretim Tesisleri’nde ortak sıcak asfalt üreterek, üretilen asfaltın hem Yıldırım hem de Kestel ilçelerinde kullanılmasını sağlayacak.

Kamu kurumları arasındaki güçlü iş birliğinin bir çok sorunu çözdüğünü dile getiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yıldırım ve Bursa’mız için kamu kurumlarımızla iş birliği yapıyoruz. Bu yeni bir sinerji oluşturuyor, birlikte güzel projelere imza atıyoruz. İşte bu gün yine bu doğrultuda önemli bir protokol imzaladık. Bundan sonraki süreçte de birlikte yol alabileceğimiz, birlikte üretebileceğimiz ortak projelerle bölgenin daha fazla kalkınması noktasında iş birliğimizi geliştireceğiz. İnşallah bölgemiz için, şehrimiz için hayırlı olur” diye konuştu.

‘SORUNLARA HIZLI ÇÖZÜM’

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır ise, Bursa’nın doğusunda kalan ilçeler olarak ortak hareket noktasında, sinerjinin daha üst noktaya çıktığı, güzel hizmetlerin yapıldığı bir ortamı hep birlikte oluşturacaklarını belirterek, “Güzel bir işbirliği örneği sergiliyoruz. Kamu kurumlarımızla gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği ile hemşehrilerimizin sorunlarını daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz. Bu güzel şehrimiz hepimizin ortak paydası. Hem sınırdaş hem kardeş belediyelerimiz arasındaki bu birlikteliğin devamıyla, güzel hizmetlerle bu 5 yılı tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top