Yıldız esnafın sorunlarını dinledi

Yıldız esnafın sorunlarını dinledi

Ak Parti Nilüfer İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Saldız’ı ziyaret etti.

Nilüfer Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kurulunun da hazır bulunduğu ziyarette konuşan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız,  Ahmet Saldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin Nilüfer’de esnafın güvenini kazanan bir anlayışla çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek kendilerini tebrik etti. Nilüfer’de esnafın sadece Esnaf Kefalet’in yardım olabileceği konuların dışında pek çok yerel sorunun olduğunu da hatırlatan Alpaslan Yıldız, “Nilüfer’deki esnafı tek bir çatı altında toplayan Nilüfer Esnaf Kefalet Kooperatifi’ne gerçekleştirdiğimiz ziyaret ile ilçemiz sınırları içindeki esnafımızın çözüm getirilemeyen yerel sorunlarını ve taleplerini kendilerinden dinlemek istedik. Nilüferli esnafımızın sorunlarını ve taleplerini gerekli makamlara ileterek de esnafımızın dertlerine derman olmak istiyoruz” dedi.

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı’nın kendilerine gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nilüfer Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Saldız, “AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı hem kooperatifimize hem de esnafımıza gerçekleştirdiği ziyaretler ile pek çok sıkıntımızı ve talebimizi dinleyerek bizlere her zaman destek oldu. Başkan Alpaslan Yıldız ve ekibinin bize verdiği destekten ötürü kendilerine teşekkürü bir borç bilirim” şeklinde konuştu.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top