Zirveye Yürüyüş Şarkıları ‘’MODA’’ grubundan

Zirveye Yürüyüş Şarkıları ‘’MODA’’ grubundan

Rock Müzik Özlemi Bitiyor!

Rock Müziğinin büyüyen ismi Moda ‘’Yakar Seni’’ isimli şarkısıyla rock müziğine olan özlemi bitiriyor.

Tüm dijital platformlarda yerini alan ‘’Yakar Seni’’ Kınay Production etiketiyle dinleyenlerin beğenisine sunuldu.

Rock müziğini geri getirmeyi hedefleyen Moda , Ahu Gözler şarkısından sonra ‘’Yakar Seni’’ eserini dinleyenlerin beğenisine sundu. Ahu gözler şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken ‘’Moda’’ özlenen rock müziğini, doyasıya yaşatmaya devam ediyor.

Müzik listelerinde hızla yükselen Ahu Gözler, yükseliş sırasını ‘’Yakar Seni ‘’ adlı parçasına veriyor.

Rock müziğine gönülden bağlı olan Moda, unutulmaya yüz tutmuş müzikleri, kendi besteleriyle canlandırarak, kitlesini artırmaya devam ediyor. Yaptıkları bestelerle sevenlerinden tam not alan başarılı grup, yeni şarkılarını klipiyle taçlandırdılar.

KLİP; GERÇEKLERDEN KAÇAMAYAN BİR ZİHNİ ANLATIYOR!

Tüm dijital platformlarda yayına giren ‘’Yakar Seni’’ şarkısı müzik listelerinde yükselişe devam ederken, klip çalışması ise 15 milyon izleyicinin beğenisine sunuldu. İzleyenlerden tam not alan ‘’ Yakar Seni’’ şarkısının klibinin izlenmeleri hızla yükseliyor.

Gerçek Hayattan Pişmanlık Örneği!

Pişmanlığı ele alan klip çalışması, yitirilen bir aşkın akıl oyunlarına maruz kalan bir kadını anlatıyor. Aklındaki pişmanlıktan kurtulamayan bir kadının içten içe yanışını klipte izliyoruz. Klipte grubun Solisti Oğuzhan Aydemir’i yüzleştiren kişi olarak nitelendirebiliz. İzlerken oldukça etkili sahneleri hikayede gösteren ‘’Yakar Seni ‘’ adlı şarkının hayattan gerçek ifadeler barındırdığını görüyoruz.

Zirveye Yürüyüş Şarkıları ‘’MODA’’ grubundan !

Tüm şarkılarının özel bir yeri olduğunu söyleyen Moda ‘’Yakar Seni ‘’ şarkısından sonra 3 . şarkılarının hazırlıklarına şimdiden başladıklarını ifade etti. Dinleyicinin karşısına çıkarmadan önce aylarca uğraşılan besteler için ‘’hepsi zirveye yürüyüş parçalarıdır . Biz kalıcı olabilmek adına , her bestesimizi basamak olarak görüyoruz . ‘’ diyerek ekledi.

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top