Zorlu bir karşılaşma olacak

Zorlu bir karşılaşma olacak

Türkiye ile karşılaşacak olan Estonya’da, teknik direktör Tarmo Rüütli, zorlu bir karşılaşma yapacaklarını bildiklerini söyledi.

2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri (D) Grubu 2’nci maçında yarın Türkiye ile karşılaşacak olan Estonya’da teknik direktör Tarmo Rüütli, zorlu bir karşılaşma yapacaklarını bildiklerini söyledi.

Suadiye Otel’de düzenlenen basın toplantısında medya mensuplarının karşısına oyuncuları Ragnar Klavan ve Joel Lindpere ile birlikte çıkan Tarmo Rüütli, soruları yanıtladı.
Türkiye maçının kendileri için oldukça zorlu olacağını belirten Rüütli, her iki takımın da grupta ilk maçlarını yitirdiğini hatırlatarak, şunları söyledi:
”İki takımın da henüz puanı yok. Yine iki takım da çok zor birer maç oynadı. Biz ilk maçımızda Romanya’ya kaybettik ancak kendi evimizde bu sonucu aldık. Türkiye ise Hollanda’ya karşı deplasmanda yenildi. Yarınki maç bizim açımızdan kolay olmayacak. Karşılaşmayı kolay hale getirmek için elimizden geleni yapmak zorundayız. İlk maçta defansta büyük hatalar yaptık ve yarın bunu tekrarlamamak için savunmada daha koordineli olmalı ve güçlü durmalıyız. Türkiye’nin Hollanda ile yaptığı maçı izledik. Ona göre de çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Türkiye karşısında iyi bir sonuç almak için yarın elimizden gelenin en iyisini  yapacağız.”

Kaynak: AA

Yorumlar

yorum

Copyrights © 2009 - 2014 Haberbursa.net

Scroll to top